| ASIN | B08WP9RWYJ |
| Battery Types | Alkaline |
| Best Sellers Rank | 50,859 in Electronics & Photo ( See Top 100 in Electronics & Photo ) 5,663 in Remote Controls (Electronics & Photo) |