brand: "lunyi"
price: "€ 116.91"
in_stock: false
category: "Automotive"
url: https://www.desertcart.it/products/64914336-lunyi12v-digital-auto-hud-obd-head-up-display-km-h
store_origin: IT
region: Italy
---
**Brand:** lunyi
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- lunyi enthusiasts
## Why This Product
- Trusted lunyi brand quality
## Description
Colour Name:deluxe white light hd e350-hud+ luxury gift
        			Product Name: HUD multi-function displaySize: 136 * 80 * 15MMWorking voltage: 9V-16Vdc (12Vdc / 400mA)Ambient temperature: -40 degrees -120 degrees, atmospheric pressure 86-106KPaProduct weight: 110g