| ASIN | B0CZWQV8P5 |
| Battery Average Life | 30 Hours |
| Best Sellers Rank | #1,963 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #5 in Voice Recorders #396 in Portable Sound & Vision Products |
| Brand | Plaud |
| Built-In Media | PLA-NB100-L |
| Compatible Devices | Personal Computer |
| Customer Reviews | 4.4 4.4 out of 5 stars (4,690) |
| Digital Recording Time | 30 hours |
| Format | WAV |
| Global Trade Identification Number | 00198168726266 |
| Hardware Interface | Bluetooth 5 |
| Headphones Jack | 3.5 millimeters |
| Item Dimensions D x W x H | 0.3D x 5.5W x 8.5H centimeters |