๐ค Protect your premium Sony WF-1000XM5 in styleโbecause your earbuds deserve armor.
| ASIN | B0CHGKS7HG |
| Additional Features | Wireless Charging Compatible |
| Age Range Description | Adult |
| Best Sellers Rank | #20,694 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #890 in Headphone Cases |