🖤 Rugged protection meets sleek style — your Sony WF-1000XM5’s new best friend.
| ASIN | B0CHGKS7HG |
| Additional Features | Wireless |
| Age Range Description | Adult |
| Best Sellers Rank | #18,162 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #960 in Headphone Cases |