| ASIN | B0C33XXS56 |
| Age Range Description | Adult |
| Antenna Location | Music, Calls, Travel, Exercise, Background Noise Environments |
| Audio Driver Size | 8.4 Millimetres |
| Audio Driver Type | Dynamic Driver |
| Battery Average Life | 8 Hours |
| Battery Charge Time | 1.5 Hours |
| Best Sellers Rank | #3,969 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #296 in In-Ear Headphones |
| Bluetooth Range | 10 Metres |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Box Contents | Charging Case, USB C-Type cable, Noise Isolation Earbuds Tips, Reference Guide |
| Brand | Sony |
| Brand Name | Sony |
| Cable Features | Without Cable |
| Carrying Case Battery Charging Time | 1.5 Hours |
| Carrying Case Color | Black |
| Carrying Case Material | aluminum |
| Colour | Black |
| Compatible Devices | Smartphone,Laptop |
| Control Method | Touch |
| Control Type | Voice Control |
| Controller Type | Volume Control |
| Country of Origin | Vietnam |
| Customer Reviews | 3.9 out of 5 stars 5,581 Reviews |
| Ear Placement | In Ear |
| Earpiece Shape | Bud |
| Enclosure Material | Plastic |
| Form Factor | True Wireless |
| Frequency Range | 20 - 20000 hertz |
| Frequency Response | 20000 Hz |