title: "B & W TS10037C Chrome 8 Dual Ball by"
price: "€ 1278.92"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.it/products/456733873-b-and-w-ts10037c-chrome-8-dual-ball-by
store_origin: IT
region: Italy
---
# B & W TS10037C Chrome 8 Dual Ball by
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** B & W TS10037C Chrome 8 Dual Ball by
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
B&W Trailer HitchesB & W TS10037C Chrome 8 Dual Ball by
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B01LRJ70SC |
| Automotive Fit Type | Universal Fit |
| Best Sellers Rank | #287,169 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #296 in Towing Ball Mounts |