Mfr Brand Name: AROMAT / Catalog No.: HP33-DC24V / Product Name: AROMAT HP33-DC24V N 10A 24V 11P 11 NEW / Amps: 10 / Volts: 24 / Poles: 11 / Pins: 11 / **: 10A 1/3HP 125,250VAC / **: 10A30VDC