title: "Morningstar SL-10L-24V SunLight Solar Lighting Controller 10A 24VDC"
price: "€ 517.43"
---
# Morningstar SL-10L-24V SunLight Solar Lighting Controller 10A 24VDC
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Morningstar SL-10L-24V SunLight Solar Lighting Controller 10A 24VDC