title: "Universalmounts Tilt wall mount for Sharp 80\" LC-80C6500U, LC-80LE844U, LC-80LE632U"
brand: "universalmounts"
price: "€ 139.50"
in_stock: true
category: "Electronics"
store_origin: IT
region: Italy
---
# Universalmounts Tilt wall mount for Sharp 80" LC-80C6500U, LC-80LE844U, LC-80LE632U
**Brand:** universalmounts
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Universalmounts Tilt wall mount for Sharp 80" LC-80C6500U, LC-80LE844U, LC-80LE632U by universalmounts
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- universalmounts enthusiasts
## Why This Product
- Trusted universalmounts brand quality
## Description
## Features
- Flush 2" from the wall