brand: "square d"
price: "€ 202.07"
in_stock: true
reviews_count: 8
url: https://www.desertcart.it/products/17901091-square-d-qom2125vh-qo-125-amp-qom2-frame-size-main
store_origin: IT
region: Italy
---
# 125A Power 240V Voltage 22k AIR Rating Square D - QOM2125VH QO 125-Amp QOM2 Frame Size Main Circuit Breaker for QO and Homeline Load Centers