Clean Sheets CLN-CS100 is a 12x12 inch superior mixing pad featuring 100 durable, disposable sheets designed for tough jobs involving epoxies, fillers, fiberglass, plastics, and paints. Engineered for maximum strength with no seep-through, it offers a clean, efficient, and eco-friendly solution trusted by professionals across multiple industries.
| ASIN | B00AZA1XVK |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #3,982 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #1 in Dental Mixing Pads & Trays |