title: "Epcos B32362-A3307-J030 Power Electronic Capacitor 1/pkg 350V Diameter: 4 5% Tolerance 300 µF Overpressure Disconnector"
brand: "epcos"
price: "€ 27.97"
in_stock: false
store_origin: IT
region: Italy
---
# Epcos B32362-A3307-J030 Power Electronic Capacitor 1/pkg 350V Diameter: 4 5% Tolerance 300 µF Overpressure Disconnector
**Brand:** epcos
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Epcos B32362-A3307-J030 Power Electronic Capacitor 1/pkg 350V Diameter: 4 5% Tolerance 300 µF Overpressure Disconnector by epcos
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- epcos enthusiasts
## Why This Product
- Trusted epcos brand quality
## Description