title: "Auto Tech ATI-25EJ2-EPOD-52 ePod Gauge Pods"
brand: "autotech sport tuning"
price: "€ 211.49"
in_stock: false
url: https://www.desertcart.it/products/12527607-auto-tech-ati-25ej2-epod-52-epod-gauge-pods
store_origin: IT
region: Italy
---
# Auto Tech ATI-25EJ2-EPOD-52 ePod Gauge Pods
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Auto Tech ATI-25EJ2-EPOD-52 ePod Gauge Pods by autotech sport tuning
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- autotech sport tuning enthusiasts
## Why This Product
- Trusted autotech sport tuning brand quality
## Description
(52mm) Built for the (04-06) Subaru STi... This is the first gauge pod of its kind, a revolutionary design capable of housing BOTH 52mm AND 60mm gauges, while featuring full rotational positioning for custom viewing angles. The ePod; leading the race in pod technology. Versatility, quality, and value while maintaining attention to every detail.
## Features
- 52mm