Lovato Electric Lre04ad024 Micro Plcs Expansion Module Auxiliary Supply Voltage | Desertcart Italy
Lovato Electric LRE04AD024 Micro Plcs, Expansion Module, Auxiliary Supply Voltage 24VDC, 4 Analog Inputs 0.10V/0.20Ma
Product ID: 109151412
Description
Expansion and Communication Modules
Auxiliary supply voltage: 24VDC
4 analog outputs 0โฆ10V/โฆ20mA
Country of origin: United States
Manufactured in USA, Part Number: LRE04AD024., Lovato Electric Inc. - LRE04AD024 MICRO PLCS, EXPANSION MODULE, AUXILIARY SUPPLY VOLTAGE 24VDC, 4 ANALOG INPUTS 0.10V/0.20MA.