title: "LBL HS176ONSC1B50MPT Onyx Cylinder Pendant Light"
brand: "lbl"
price: "€ 35.02"
in_stock: false
url: https://www.desertcart.it/products/10662077-lbl-hs176onsc1b50mpt-onyx-cylinder-pendant-light
store_origin: IT
region: Italy
---
# 50W Xenon bulb 8" height UL Listed LBL HS176ONSC1B50MPT Onyx Cylinder Pendant Light