brand: "global memory"
price: "€ 107.18"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.it/products/100293959-1gb-2-x-512mb-pc100-133-168-pin-sdram-dimm
store_origin: IT
region: Italy
---
**Brand:** global memory
## Best For
- global memory enthusiasts
## Why This Product
- Trusted global memory brand quality
## Features
- SIZE/CAPACITY: 1GB KIT (2 x 512MB)
- VOLTAGE/POWER CONSUMPTION: 3.3v
- CAS LATENCY: CL2 / CL3
- SPEED: PC100 (100MHz) / PC133 (133MHz) - TWO SEPARATE KITS AVAILABLE